Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 3 - 0 | Spartak Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
CSKA Moscow | 1 - 0 | Zenit | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zenit | 0 - 3 | CSKA Moscow | ||
Aggr. | Zenit | 0 - 4 | CSKA Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 1 | Saturn Ramenskoye | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 1 - 3 | Spartak Moscow | ||
Aggr. | Saturn Ramenskoye | 2 - 4 | Spartak Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Rubin Kazan | 1 - 1 | CSKA Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
CSKA Moscow | 4 - 1 | Rubin Kazan | ||
Aggr. | CSKA Moscow | 5 - 2 | Rubin Kazan | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zenit | 2 - 0 | Torpedo Moskva | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Torpedo Moskva | 2 - 3 | Zenit | ||
Aggr. | Torpedo Moskva | 2 - 5 | Zenit | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 3 - 0 | Dinamo Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Moscow | 3 - 1 | Saturn Ramenskoye | ||
Aggr. | Dinamo Moscow | 3 - 4 | Saturn Ramenskoye | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 2 - 2 | Lokomotiv Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 1 - 2 | Spartak Moscow | ||
Aggr. | Lokomotiv Moscow | 3 - 4 | Spartak Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 5 - 1 | Dinamo St. Petersburg | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Kostroma | 3 - 2 | Khimki | |
Wednesday | ||||
FT
|
Oryol | 0 - 1 | Metallurg Lipetsk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 4 - 0 | Avangard Kursk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 1 - 3 | Kuban Krasnodar | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 1 - 1 | Fakel | |
Wednesday | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 2 - 0 | Anzhi | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 0 - 2 | Dynamo Makhachkala II | |
Wednesday | ||||
FT
|
Saturn Yegoryevsk | 3 - 2 | KAMAZ | |
Wednesday | ||||
FT
|
Yelets | 1 - 2 | Dinamo Bryansk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ural | 1 - 1 | Spartak Ch | |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 1 - 1 | Yenisey | |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Ch | 3 - 3 | Chkalovets 1936 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Okean | 3 - 1 | Amur-2010 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 1 - 0 | SKA Khabarovsk | |
Saturday | ||||
FT
|
Nosta | 2 - 2 | Lada Tolyatti |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Rotor Volgograd II | 0 - 1 | Olimpia Volgograd | |
Monday | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 1 - 0 | Spartak UGP Anapa | |
Tuesday | ||||
FT
|
Okean | 1 - 0 | Zvezda Irkutsk | |
Tuesday | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 3 - 0 | Chkalovets Ns | |
Sunday | ||||
FT
|
Lada Tolyatti | 5 - 0 | Energetik Uren | |
Sunday | ||||
FT
|
Nosta | 2 - 1 | Sodovik Sterlitamak | |
Sunday | ||||
FT
|
Spartak Kostroma | 3 - 2 | Baltika | |
Sunday | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 2 - 1 | Volga Tver | |
Sunday | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 2 - 1 | Presnya | |
Sunday | ||||
FT
|
Yelets | 2 - 1 | FK Lobnya Alla | |
Sunday | ||||
FT
|
Saturn Yegoryevsk | 1 - 0 | Mordovia Saransk |
Don’t let the game play you. Stay in control. Gamble responsibly. Help is close at hand.
For free and confidential support call 1800 858 858 or visit gamblinghelponline.org.au