Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Moskva | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 1 | Moskva | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Moskva | 1 - 0 | Dinamo Bryansk | ||
Aggr. | Moskva | 2 - 1 | Dinamo Bryansk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 3 - 0 | Spartak Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 2 | Lokomotiv Moscow | ||
Aggr. | Spartak Moscow | 1 - 5 | Lokomotiv Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Zenit | 1 - 2 | Spartak Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 1 | Zenit | ||
Aggr. | Zenit | 2 - 3 | Spartak Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Moscow | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 4 - 0 | Dinamo Moscow | ||
Aggr. | Lokomotiv Moscow | 4 - 1 | Dinamo Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Moskva | 3 - 2 | Krylya Sovetov | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Krylya Sovetov | 0 - 2 | Moskva | ||
Aggr. | Krylya Sovetov | 2 - 5 | Moskva | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rostov | 1 - 2 | Dinamo Bryansk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 0 - 0 | Rostov | ||
Aggr. | Dinamo Bryansk | 2 - 1 | Rostov |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Sunday | |||||
FT
|
CSKA Moscow | 0 - 0 | Krylya Sovetov | ||
Monday | |||||
FT
|
Krylya Sovetov | 2 - 0 | CSKA Moscow | ||
Aggr. | CSKA Moscow | 0 - 2 | Krylya Sovetov | ||
Sunday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 0 | Sibir | ||
Monday | |||||
FT
|
Sibir | 1 - 3 | Spartak Moscow | ||
Aggr. | Spartak Moscow | 4 - 1 | Sibir | ||
Monday | |||||
FT
|
Moskva | 3 - 0 | Amkar Perm | ||
Sunday | |||||
FT
|
Amkar Perm | 2 - 3 | Moskva | ||
Aggr. | Moskva | 6 - 2 | Amkar Perm | ||
Sunday | |||||
FT
|
Rostov | 3 - 1 | Rubin Kazan | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rubin Kazan | 0 - 1 | Rostov | ||
Aggr. | Rostov | 4 - 1 | Rubin Kazan | ||
Sunday | |||||
FT
|
Torpedo Moskva | 0 - 1 | Dinamo Bryansk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 0 - 0 | Torpedo Moskva | ||
Aggr. | Dinamo Bryansk | 1 - 0 | Torpedo Moskva | ||
Sunday | |||||
FT
|
Zenit | 1 - 0 | Saturn Ramenskoye | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 1 - 1 | Zenit | ||
Aggr. | Saturn Ramenskoye | 1 - 2 | Zenit | ||
Sunday | |||||
FT
|
Dinamo Moscow | 2 - 0 | Tom Tomsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Tom Tomsk | 1 - 0 | Dinamo Moscow | ||
Aggr. | Tom Tomsk | 1 - 2 | Dinamo Moscow | ||
Sunday | |||||
|
Dynamo Makhachkala II | CANC | Lokomotiv Moscow | ||
Wednesday | |||||
|
Lokomotiv Moscow | CANC | Dynamo Makhachkala II | ||
Aggr. | Lokomotiv Moscow | CANC | Dynamo Makhachkala II |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 2 - 2 | Torpedo Vladimir | |
Wednesday | ||||
FT
|
Khimki | 3 - 2 | Baltika | |
Wednesday | ||||
FT
|
Fakel | 2 - 0 | Oryol | |
Wednesday | ||||
FT
|
FK Lobnya Alla | 0 - 1 | Dinamo Bryansk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 2 - 0 | Avangard Kursk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 0 - 1 | Kuban Krasnodar | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak UGP Anapa | 3 - 5 | Akhmat Grozny | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 1 - 2 | Angusht | |
Wednesday | ||||
FT
|
Anzhi | 2 - 0 | Volgar Astrakhan | |
Wednesday | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 1 - 4 | Dynamo Makhachkala II | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak NN | 1 - 0 | KAMAZ | |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 2 - 0 | Lada Tolyatti | |
Wednesday | ||||
FT
|
Nosta | 1 - 2 | Ural | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sibir | 2 - 0 | Sodovik Sterlitamak | |
Wednesday | ||||
FT
|
Chita | 0 - 0 | Novokuznetsk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | SKA Khabarovsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Novokuznetsk | 3 - 1 | Irtysh Omsk | |
Wednesday | ||||
FT
|
Chita | 3 - 1 | Amur-2010 | |
Friday | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 1 - 1 | Alnas Almetyevsk | |
Friday | ||||
FT
|
Soyuz-Gazprom | 1 - 3 | Nosta | |
Sunday | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 1 - 1 | FK Lobnya Alla | |
Sunday | ||||
FT
|
Spartak MZK Ryazan | 1 - 1 | Mordovia Saransk | |
Monday | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 3 - 2 | FK Spartak Vladikavkaz | |
Monday | ||||
FT
|
Krasnodar 2000 | 2 - 4 | Spartak UGP Anapa | |
Thursday | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 3 - 0 | Dinamo Vologda | |
Thursday | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 1 - 0 | Nara-ShBFR |
Don’t let the game play you. Stay in control. Gamble responsibly. Help is close at hand.
For free and confidential support call 1800 858 858 or visit gamblinghelponline.org.au